Блог

Альпіністське спорядження для підйому

Затискачі різних типів для спорту і промислового альпінізму є ґрунтовним спорядженням для ефективного підйому на мотузці, але не є засобом страховки, що важливо пам'ятати починаючому альпіністу.

Як правильно вибрати трекінгові палки

Останнім часом серед туристів набирає обертів манера використання трекінгових палиць. І це неспроста.

Навіщо потрібні трекінгові палки, в першу чергу - це додаткові точки опори вашого тіла, що особливо важливо на складних ділянках маршруту, де високий ризик втратити рівновагу і отримати травму.

                  

Підводне спорядження для дітей

Подводное снаряжение для детейАсортимент підводного спорядження в магазині КАТРАНГАН дає можливість вибрати для Ваших дітей все, що необхідно для плавання в басейні або на морі, для тренувань або для відпочинку.У нас Ви купите відповідний набір для плавання дитячий або кожен елемент спорядження окремо під ваші умови і фінанси.                   

Як вибрати наконечник для підводного полювання

Найголовнішими атрибутами спорядження для підводного полювання та помічниками підводного мисливця на полюванні, який плаває з рушницею Зелінка або іншою підводною рушницею, є наконечники для підводного полювання.

Засоби по догляду за одягом для підводних мисливців

Средства по уходу за одеждой для подвоховЯк доглядати за одягом для підводного мисливця?! Гідрокостюм не розглядаємо... Як доглядати за улюбленим взуттям, яке приведе нас до заповітної водойми і буде служити нам дуже довго ?! Як зробити непромокаючими: намет, тент, улюблену куртку для любителів активного способу подорожей ?! Як правильно доглядати за спальником, в якому сняться приємні сни?! Як зробити штани непромокаючими?!

Безкоштовні послуги магазину підводного полювання KATRANGUN

БЕСПЛАТНЫЕ услуги магазина KATRANGUNПривіт підводним мисливцям, постійним клієнтам нашого магазину - клубу і майбутнім нашим відвідувачам. Сьогодні донесемо вам інформацію про послуги, які представляє колектив магазину Katrangun.

Вантажі і вантажні пояси для підводного полювання

Марсельский пояс KalkanГідрокостюм для підводного полювання надає нирцеві додаткову позитивну плавучість. Особливо проблема актуальна взимку, коли використовуються товсті гідрокостюми - товщиною 9, 10 мм. Для того щоб якимось чином її компенсувати, підводний мисливець використовує ті чи інші способи відвантаження. 

Топ 10 ножів для підводного полювання

Нож для подводной охотыЯк вибрати ніж для підводного полювання? Які бувають ножі для підводного полювання? В даному огляді статті, присвяченій ножам для підводного полювання, ми постараємося відповісти на всі ці та інші питання, допоможемо в цьому відповідальному питанні.
Як свого часу справедливо сказав Жак-Ів Кусто, підводний ніж - це в 99% випадків абсолютно даремний предмет, але в 1% ситуацій він врятує Вам життя.