Блог

Альпіністське спорядження для підйому

Затискачі різних типів для спорту і промислового альпінізму є ґрунтовним спорядженням для ефективного підйому на мотузці, але не є засобом страховки, що важливо пам'ятати починаючому альпіністу.

Як правильно вибрати трекінгові палки

Останнім часом серед туристів набирає обертів манера використання трекінгових палиць. І це неспроста.

Навіщо потрібні трекінгові палки, в першу чергу - це додаткові точки опори вашого тіла, що особливо важливо на складних ділянках маршруту, де високий ризик втратити рівновагу і отримати травму.

                  

Підводне спорядження для дітей

Подводное снаряжение для детейАсортимент підводного спорядження в магазині КАТРАНГАН дає можливість вибрати для Ваших дітей все, що необхідно для плавання в басейні або на морі, для тренувань або для відпочинку.У нас Ви купите відповідний набір для плавання дитячий або кожен елемент спорядження окремо під ваші умови і фінанси.                   

Як вибрати наконечник для підводного полювання

Найголовнішими атрибутами спорядження для підводного полювання та помічниками підводного мисливця на полюванні, який плаває з рушницею Зелінка або іншою підводною рушницею, є наконечники для підводного полювання.

Як вибрати ліхтар для підводного полювання 2016

Как выбрать фонарь для подводной охоты 2016Для мисливця-початківця підійдуть ліхтарі початкового рівня на одному светодіоді, з потужністю світлового потоку до 1000 люмен, зазвичай - це ліхтарі Ferei w152, w156, magicshine 810b xml, майстровий фонар Довженко малий, ліхтар від lightbeam, zelinka 323, 324.

Топ10 Народний вибір арбалетів для підводного полювання

   Ружье для подводной охоты Omer Cayman HF CAMU 3DДобрий день шановні підводні мисливці. У цій статті ми поговоримо про арбалети для підводного полювання. І так, що таке «народний вибір»? Народний вибір - це своєрідний рейтинг арбалетів, ТОП 10 за результатами статистики продажів нашого магазину katrangun.com. У цій статті ми не показуємо, що ось цей арбалет найкращий по якостям, а показуємо те, що найбільше люди купують, по скільки покупка арбалета не завжди вибирається за його якостями, а найчастіше за ціною.                                          

Як вибрати спорядження для снорклінга і плавання

Маска с камерой Liquid Image Scuba Series HD 324/325Як вибрати спорядження для снорклінга? Як підібрати спорядження для плавання? Що потрібно для снорклінга? З чого складається спорядження для снорклінга? Цими та іншими питаннями задаються багато любителів підводних занурень по всьому світу. У сьогоднішньому огляді снорклінгового обладнання ми розповімо про те, з чого складається снорклінгове екіпірування; що входить в повний комплект для снорклінга; порадимо, як правильно займатись снорклінгом.