Газовий пальник для кемпінга та пікніка

В останні роки зелений туризм став набирати солідні обороти, і все більше і більше людей на вихідні хочуть відпочити від галасливого міста і вибратися на пару днів відпочити на природі. Одним з видів такого туризму є кемпінг. Кемпінг - це відпочинок на природі з максимально можливим комфортом. Для цього в будь-якому туристичному магазині є сила-силенна товарів, починаючи від стільчиків для рибалки і закінчуючи величезними багатокімнатними наметами, щоб ви себе максимально почували комфортно. Так само комфортом не обділили і приготування їжі в польових умовах. Найпростіший та надійний спосіб - це використовувати газові пальники для кемпінгу. Чому саме газовий пальник для кемпінгу? Ще з радянських часів ми звикли, що якщо готувати юшку на природі - то потрібне багаття. Так, вогнище -  це романтика походу, і від цього не піти. Але часто бувають випадки, коли вогнище неможливо розпалити через негоду чи відсутність дров у знаних місцях для кемпінгу, а часом багаття зовсім заборонене (наприклад, заповідна зона або пожежонебезпечний період).

Газовий пальник для природи дозволить вам без проблем приготувати їжу для будь-якої компанії, незалежно від погоди або місця вашого розташування, з таким же комфортом як вдома на плиті - швидко та якісно. Вам не потрібно шукати і рубати дрова, що займає не мало часу і сил, які ви можете витратити на довгоочікуваний відпочинок.

     Якщо ви зважилися на придбати газовий пальник для пікніка і попрямували в найближчий магазин, то на прилавку ви побачите безліч пальників різних за формою та розміром, і тут легко заплутатися - що потрібно саме вам для кемпінгу?

     В першу чергу кемпінг - це комфорт,  і газовий пальник для відпочинку з сім'єю повинен так само бути зручним. Для цих цілей мало підходять мініатюрні туристичні пальники для піших туристів, де головне не комфорт, а мала вага та об'єм. Для любителів кемпінгу, які везуть всі свої речі на машині такий мінімалізм ні до чого, тим більше зменшення ваги та розміру веде до зниження продуктивності пальника, але так само збільшує ціну. Кращим вибором для кемпінгу буде переносна туристична плитка, яка дозволить вам сміливо встановити на неї посуд з великим об'ємом, для всієї родини. Такі плити бувають різної конструкції - у формі портативної плитки з повноцінною камфоркою, яка ставиться на стіл або іншу стійку поверхню і підключається до газового балону за допомогою гнучкого шланга або установки маленьких туристичних балонів безпосередньо в корпус плити; або газовий пальник пікнік - який ставиться на сам газовий балон як і туристичний, але має набагато більшу потужність. Для тих хто їде великою компанією і одного пальника мало, то можна взяти плиту відразу на кілька камфорок. Така конструкція дозволить готувати одночасно кілька страв, при цьому вам не потрібно вести кілька різних пальників і балонів до них.

                                                     

Але, плита сама по собі працювати не буде. Для цього вам знадобиться газовий балон. Є два варіант газових балонів-картриджів. Перший варіант - це маленькі одноразові балони з пропан-бутанової сумішшю. Вони використовують для пішого туризму та альпінізму. Такі балони мають малу вагу та об'єм і звичайно ж вартість їх досить висока. Другий варіант - це сталеві перезаправні балони для кемпінгу. Обсяг їх буває від 0,5 до 50 літрів. Заправляти такі балони можна на будь заправці для газу необмежену кількість разів. У даному випадки ви не платите кожен раз за тару і вартість готування на такому газу буде в рази менше, ніж на балонах для пішого туризму.

Ось такі от тонкощі кемпінгового приготування їжі. Більш детальну інформацію про газові пальники ви можете прочитати в статті «Як вибрати туристичний газовий пальник» або зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом.