Підбір спальника, що краще спальний мішок кокон чи ковдра

     На вітринах туристичних магазинів зараз можна знайти безліч спальних мішків різних виробників. І однією рисою, що відрізняє їх між собою буде форма - спальник кокон і спальник ковдра. Яка ж форма краща, як правильно підібрати спальний мішок?

     Спальний мішок кокон - це форма спальника,що анатомічно повторює форму вашого тіла (широка в плечах і звужена до ніг). Перевагами такої форми є:

  • невеликий внутрішній простір легше нагріти теплом вашого тіла, і відповідно, ви витратите менше калорій енергії для обігріву себе в холодну пору.
  • спальник має меншу вагу і об'єм, зарахунок зменшення кількості матеріалу на його виробництво, що дуже сподобається пішим туристам.

     Спальний мішок ковдра (конверт) - конструктивно стара модель спільників. За формою - це ковдра складена навпіл і застебнута блискавкою, а для голови пришитий капюшон, а іноді й ні. Перевага ковдр:

  • безумовно, це комфорт - спальники типу ковдра, як правило, просторі, ви можете в них ворочатся і розкидати ноги, що не дозволить вам кокон.
  • спальний мішок ковдру можна розстебнути і отримати справжню ковдру, якою можна накритися відразу двом.

     Мінусом ковдр, звичайно ж, буде вага та габарити в складеному вигляді, а також у холодну пору буде куди складніше нагрієтися в такому конверті.

     Детальніше про те як вибрати спальний мішок для туризму читайте у статті "Як вибрати спальний мішок" або ви можете задати безпосередньо питання менеджерам інтернет магазину http://katrangun.com.ua, а також приєднуйтесь до обговорення теми спільників на нашому форумі http: / /katrangun.com/форум.

 

     Також читайте статтю: "Догляд за спортивним та туристичним одягом"