Підбір спальника, що краще спальний мішок кокон чи ковдра

На вітринах туристичних магазинів зараз можна знайти безліч спальних мішків різних виробників. І однією рисою, що відрізняє їх між собою є форма - спальник кокон і спальник ковдра. Яка ж форма краща, як правильно підібрати спальний мішок?

 подбор спальника    спальник     

Спальний мішок кокон - це форма спальника, що анатомічно повторює форму вашого тіла (широка в плечах і завужена до ніг). Перевагами такої форми є:

  • невеликий внутрішній простір,який легше нагріти теплом вашого тіла, і відповідно, ви витратите менше калорій енергії для обігріву себе в холодну пору.
  • спальник має меншу вагу і об'єм, зарахунок зменшення кількості матеріалу на його виробництво, що дуже сподобається пішим туристам.

спальник-коконспальный мешок коконспальник зимний

Спальний мішок ковдра (конверт) - конструктивно стара модель спальників. За формою - це ковдра складена навпіл і застебнута блискавкою, а для голови пришитий капюшон, а іноді й ні. Перевага ковдр:

  • безумовно, це комфорт - спальники типу ковдра, як правило, просторі, ви можете в них вертітися і розкидати ноги, що не дозволить вам кокон.
  • спальний мішок ковдру можна розстебнути і отримати справжню ковдру, якою можна накритися відразу двом.

Мінусом ковдр, звичайно ж, буде вага та габарити в складеному вигляді, а також у холодну пору буде куди складніше нагрітися в такому конверті.

                                        спальник одеяло спальный мешок одеяло

Детальніше про те, як вибрати спальний мішок для туризму читайте у статті "Як вибрати спальний мішок" або ви можете задати безпосередньо питання менеджерам інтернет магазину http://katrangun.com.ua, а також приєднуйтесь до обговорення теми спальників на нашому форумі.

 

Також читайте статтю:

Догляд за спортивним та туристичним одягом