• В корзине пусто!

Принимаем звонки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • В корзине пусто!

Буй-плот Salvimar MANTA 100

Артикул: 400503

Код товара: 2974181522157

Цена
10839 ₴
В наличии

Производитель: Salvimar

Способы доставки:

  • Самовывоз
  • Доставка курьером
  •  Нова Пошта

Способы оплаты:

  • Наличными (только для Киева)
  •  ПриватБанк
  • Наложенный платеж (при получении)
  • Оплата банковской картой Visa, Mastercard

Буй для підводного полювання MANTA 100 від Salvimar - це просто революція в буях для трофейного полювання на великих відкритих акваторіях.

Цей буй має дуже широкий функціонал:

Буй це насамперед безпека підводного мисливця. Він рятує його від наїзду моторних плавзасобів. І тут завдяки великому розміру самого буя і такого ж великого прапорця червоного кольору на високій ніжці буй відмінно справляється з функцією оповіщення капітанів суден про небезпеку і необхідність обійти буй стороною.

Також буй Salvimar "MANTA 100" прекрасно підходить для транспортування досить великої кількості спорядження. Дві рушниці, кукан, свинцеві вантажі, сітка для морепродуктів, питна вода і ще багато всього можна транспортувати з собою на воді.

Буй має форму дошки і завдяки цьому він дуже зручний для того, щоб плисти на ньому. Ви можете пропливати на ньому величезні відстані і практично не втомлюватися.

Допустимий тиск у буї становить 5 атмосфер. І о еврика він же може виконувати роль трофейного буя під час полювання на великих пелагіків. Просто пристібаєте гарпун до нього, а не до рушниці і все. Не потрібно більше купувати кілька дорогих атмосферних буїв і тягати їх із собою або шукати на узбережжі, де взяти їх в оренду.

Крім такого широкого сектора застосування буй Salvimar "MANTA 100" має ще багато переваг, які роблять підводне полювання з ним набагато комфортнішим.

Буй можна оснастити котушкою на штатний роз'єм. Це дуже зручно, оскільки позбавляє Вас потреби використовувати мотовило.

Буй можна оснастити електромотором, також у штатні кріплення. І тоді Ви вже зможете долати на ньому зовсім серйозні відстані і не боятися потрапити в течію, що відносить Вас від берега.

Ви можете просто сісти на буй і він легко витримає масу досить вгодованого підводного мисливця. )))

У буя є стабілізатор, як кіль у човна в нижній частині, що не дає йому завалюватися на бік у момент, коли Ви пливете на ньому.

Він оснащений нековзним покриттям, що також дуже зручно, особливо під час експлуатації буя з голим костюмом.

Буй має форму дошки і завдяки цьому легко ковзає по воді, що значно збільшує швидкість пересування.

Буй виготовляється за тією ж технологією, що SUP дошки, що робить його дуже міцним і довговічним.

Буй має не дуже велику вагу і його спокійно можна брати з собою в подорожі.

Буй Salvimar "MANTA 100" оснащений трьома кільцями з нержавіючої сталі для кріплення обладнання знизу і шістьма кільцями з нержавіючої сталі для кріплення обладнання зверху. Прикріпити за допомогою карабінів можна що завгодно.

Загалом, буй Salvimar "MANTA 100" відмінно підійде для будь-якого професійного підводного мисливця.

У комплекті з буєм поставляється сумка для транспортування і зберігання, а також насос високого тиску.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв